zamknij
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter
PRODUKTY Z OZNACZNIEM WYSYŁKA W 12H wysyłamy TEGO samego DNIA !!! DARMOWA DOSTAWA OD 400zł
Masz pytania? Zadzwoń!
61 642 93 04
Pn do pt 7:00 - 19:00 Sb 6:00 - 15:00
img
Koszt dostawy
Przy zakupie powyżej 400zł
dostawa gratis
img
do kasy suma: 0,00 zł
30 Dni na zwrot
Wiedzieliście o tym, że w sklepie wędkarskim iWedkarski.pl każdy Klient ma możliwość zwrotu pełnowartościowego produktu lub wymiany go na inny w ciągu 30 dni?
Ta możliwość wyróżnia nas wśród konkurencji i daje Wam szansę na skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy. Wiemy, że realizowane zakupy są nieraz nieprzemyślane, cechują się złym wyborem produktowym lub po prostu okazują się być powtórzeniem kupna tego samego towaru.  Decydując się na internetowy sklep iWedkarski.pl masz cały miesiąc na zmianę decyzji!

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W naszym internetowym salonie wędkarskim iWedkarski.pl dajemy możliwość zwrotu towaru określonego powyższą ustawą w ciągu 30 dni. Jest to wydłużony czas na zwrot towaru, jesteśmy jednym z niewielu sklepów w Polsce które dają taką możliwość swoim klientom. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. W przypadku zwrotów powyżej 10dni ale nie przekraczających 30 dni od daty wystawienia dokument sprzedażowego, klient do wykorzystania w sklepie ma równowartość kwoty zwracanego produktu. W przypadku zwrotów po 10dniach ale nie później niż 30 dni od daty sprzedaży nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.
W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt, załączając do paczki formularz zwrotu. Dane do odesłania produktu znajdują się w formularzu zwrotu. W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w tym punkcie wymagania, zostanie wystawiony paragon korygujący. Sklep dokona zwrotu należności na wskazane konto Klienta lub udostępni kartę podarunkową na równowartość zwracanego towaru. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.
Dołącz do naszej listy Newsletterów
Wyrażam zgode na wykorzystanie mojego adresu e-mail w celach marketingowych przez PRO-FISHING GROUP właściciela iwedkarski.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony